Про ЦРПВ

Місія ЦРПВ
Керівництво

 

 

     «Центр Розвитку Пляжного Волейболу» (Beach Voleyball Developing Center) є неприбутковою громадською професійною організацією фізкультурно-спортивного спрямування зі статусом юридичної особи, створеною відповідно до законів України: „Про об’єднання громадян” та „Про фізичну культуру і спорт”, – що провадить свою діяльність на засадах самоврядування, добровільності, рівноправності своїх членів, відкритості, гласності та демократичності, функціонування якої ґрунтується на принципах впровадження та дотримування загальнолюдських цінностей, забезпечення прав і свобод громадян, задоволення їхніх потреб у гармонійному розвитку особистості та захисту свої законних професійних, творчих та інших спільних цивілізованих інтересів. 

    Громадська організація "Центр розвитку пляжного волейболу" виникла не на порожньому місці. В місті Києві аматорський рух у пляжному волейболі як альтернативний напрямок його розвитку розпочався разом із початком XXI-го сторіччя. Так як активність офіційних структур, які мали відповідати за розвиток цього виду спорту в столиці України, була недостатньою почала зростала ініціативність у проведенні різних змагань неформальних об’єднань спортсменів та спортсменів-аматорів.

     Фізкультурно-спортивне об’єднання "Центр розвитку пляжного волейболу" створено з метою сприяння професійному розвитку одного із найбільш захоплюючих олімпійських видів спорту – пляжного волейболу, а також надання можливості молоді та усім охочим цілорічно займатися спортом і вести здоровий образ життя через   створення відповідної інфраструктури для занять пляжним волейболом, зокрема запуску першого в Києві критого спеціалізованого комплексу для пляжного волейболу.       

     ЦРПВ є засновником зимової супер ліги пляжного волейболу та серії комерційних турнірів як серед професіоналів, так і дітей, підлітків, аматорів та ветеранів. Мета турнірів – надання можливості зростання професійної майстерності спортсменів, популяризації та залучення нових прихильників до пляжного волейболу як засобу забезпечення здорового способу життя. ЦРПВ відкритий до співпраці з усіма, хто поділяє місію ЦРПВ, хоче сприяти розвитку пляжного волейболу, виступати спонсором змагань, а також тренуватися, приймати участь у змаганнях та користуватися інфраструктурою Центру.