Місія ЦРПВ

ЦРПВ
Керівництво

 

 

   Місія ЦРПВ – забезпечення поширення та сприяння зростанню рівня майстерності й масовості пляжного волейболу на основі консолідації та координації зусиль громадян і організацій, зацікавлених у його розвитку. Створення необхідних умов та інфраструктури, які дозволять цілорічно проводити підготовку дітей та підлітків, тренування професійних спортсменів, а також аматорів та всіх охочих.

   Проект включає в себе забезпечення функціонування спеціалізованого критого комплексу, а також постійне проведення серії комерційних турнірів серед професіоналів, дітей, підлітків, аматорів та ветеранів.

   Відкриття та функціонування першого в Україні критого комплексу для пляжного волейболу дозволить усім, від новачків до професіоналів, не тільки цілорічно підтримувати відміну фізичну форму, а і вдосконалювати свою майстерність через постійну участь у турнірах. Наш комплекс стане матеріальною базою для підготовки кращих команд та тренерів. Особливу увагу ЦРПВ приділяє розвитку дитячого пляжного волейболу, в зв’язку з чим буде постійно функціонувати відповідний напрямок підготовки та занять дітей.